Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin zakupów

Regulamin sklepu

1)      Właścicielem sklepu internetowego Barf-Warszawa.pl jest firma:

Sangoma Wojciech Ossowski NIP:5261396815

Siedziba: Mrowiska 5B

05-074 Halinów, Polska

Nr konta:  21 1020 5558 0000 8902 3154 0040

2)      Zamówienia składane są za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronach sklepu.

3)      Wszystkie ceny są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

4)      Zamówiony towar dostarczamy na adres klienta, lub w umówione miejsce na obsługiwanym obszarze Warszawy i okolicy - obszar dowozu.

5)      Zamówienia dostarczane do klienta podlega opłacie transportowej w wysokości 10 zł. 

6)      Możliwe są następujące formy płatności:

a)      Gotówką przy odbiorze

b)      Przelewem – na wskazany nr konta bankowego

c)      Płatności online

d)     Karty płatnicze:
 
* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro
 
Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

7)     W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

8)     Czas realizacji zamówienia to 1-3 dni robocze, po umówieniu telefonicznym terminu i godzin dostawy. W przypadku płatności kartą, czas ten liczy się od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

9)      Po otrzymaniu przesyłki, prosimy sprawdzić zgodność z zamówieniem. Braki proszę zgłosić dostawcy, który posiada stosowny formularz.

10)      Produkty firmy Primex dostarczamy w stanie zamrożonym i należy je przechowywać w zamrażarce. Podawać po całkowitym rozmrożeniu. Rozmrożony produkt można przechowywac 24 h w lodówce.  Sklep nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne niewłaściwego  przechowywania lub podania.

11)   Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień, budzących wątpliwości, co do wiarygodności zamawiającego.

12)   Zastrzegamy sobie prawo wycofania ze sprzedaży niektórych produktów.

13)   Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu, nie stanową oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.

14)   Oferta ważna tylko na terenie Warszawy i okolicy (Sulejówek, Halinów, Józefów, Otwock).

15)   Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności  za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.  Zwracany towar zakupiony w stanie mrożonym, musi zostać oddany w takim samy stanie i nie być w międzyczasie rozmrażany. Akcesoria i pozostałe towary nie mogą nosić śladów użytkowania. Nie dotyczy to czynności dokonanych przez Użytkownika niezbędnych do oceny jakości nabytego towaru oraz jego zgodności z zamówieniem.  Produkty muszą być zwracane w oryginalnym opakowaniu (opakowanie producenta). O chęci zwrotu należy powiadomić sklep drogą mailową lub telefonicznie, a towar odbierzemy osobiście od kupującego. Zwrot kosztów nastąpi przelewem w ciągu 5 dni roboczych, lub gotówką przy odbiorze.

16)   Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

17)   Dane osobowe podane przez kupującego nie będą udostępniane innym firmom i osobom trzecim w żadnym celu, a będą wykorzystywane jedynie, w celu realizacji zamówienia (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

18)   Kupujący ma prawo do wglądu we własne dane osobowe, a także możliwość ich zmiany i usunięcia z bazy danych sklepu, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 02.144.1204).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl